Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

VAŠE HODNOCENÍ

Jak se vám se mnou spolupracovalo? :-)

Terka je skvělá trenérka, nabitá pozitivní energií, která vás vystřelí do výšin běžeckého světa. Vede parádní individuální tréninky s maximálním důrazem na kvalitu a dokáže ho skvěle přizpůsobit potřebám klienta. Náš trénink se odehrál s totálním nasazením i v dešti a díky Terky radám se zlepšuji jak v technice tak v čase.

Ludvika

maminka na mateřské

Tereza je výborná trenérka. Na jejích trénincích dostanete zabrat, zasmějete se a budete se těšit na další trénink s fajn skupinkou.

Díky tréninkovému plánu od Terezy jsem zaběhl první maraton a ani jsem po něm nebyl zničený. Už se těším na přípravu na druhý!

Martin Kocanda

překladatel

Terka je naprostý profesionál s individuálním přístupem. Při trénincích se zapotíte, ale užijete si i spoustu zábavy. Součástí běžeckých tréninků je např. posilování a kompenzační cvičení potřebná pro zdravé běhání. Pokud potřebujete (nejen) běžecké rady, můžete se na Terezku vždy spolehnout. DOPORUČUJI!      

Magda Štěpková

Běhal jsem už pár let poměrně stabilně a nešlo mi se zlepšovat, a pomalu mě to přestávalo bavit, a tak jsem na doporučení kamaráda zkusil Terky tréninky. Časy na 10 i 21 km se náhle začaly zlepšovat, kondice i výdrž šly nahoru, skoro bych řekl zázrak.

Tréninky s Terkou jsou pro mě perfektním spojením se skialpy a vysokohorskou turistikou, kterým se věnuji. Pořádně si máknete, ale to je potřeba. A když to nese ovoce, tak trénujete o to raději. Navíc Terka je prima i mimo tréninky, a vlastně celá ta parta, co tam chodí, je taky super.

Takže pokud to myslíte s běháním vážně, určitě se k nám přijďte někdy podívat  

Martin Matějka

odborník na SEO

Terezka je top trenérka, umí vždy poradit a pomoci. Pod jejím vedením jsem se za ten necelý rok posunul vpřed (škoda, že jsem ji nezačal poslouchat dříve).

František Borůvka

pošťák

S Terezkou dokážete najít to správné sebevědomí a ještě Vás to bude i bavit. Pokud se chcete na cvičení těšit, tak rozhodně doporučuji Terezku      

Petr Diviš

Rozhodně se člověk něco dozví o správné technice pohybu. Trénink samotný je náročný, ale zábavný. Také byl skvělý přístup: schopnost pomoci i vysvětlit daná cvičení.

Ester Sršňová

studentka

Skvělý osobní přístup a profesionální rady!

Ondřej Malý

Terka je nabitá pozitivní energii, vždy z tebe chce dostat to nejlepší. Ke každému přistupuje individuálně a na trénincích je vždycky kopec srandy. Hodnocení 10/10.

Klára Kozáková

Terka je skvělá trenérka, která umí pochválit a namotivovat k sebepřekonání. Žádný trénink není stejný, vymýšlí stále nové cviky "na míru" tak, aby je člověk ještě zvládl, ale neustále se posouval dál. A přesně ví, jak mají cviky vypadat a kontroluje jejich správné provedení. Za mě nejlepší trenér(ka), se kterým jsem kdy cvičila.

Květa Kuklová

Vybral/a sis něco z nabídky?